Kancelaria Adwokacka

Adwokat Magdalena Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Ustalenie miejsca pobytu dziecka

Ustalenie miejsca pobytu dziecka - Kancelaria Adwokacka

 

Sprawy o ustalenie miejsca pobytu dziecka to jedne z najtrudniejszych spraw rodzinnych z uwagi na ich ogromny ciężar emocjonalny.

Coraz częściej zdarza się, że po przeprowadzeniu szczegółowego postępowania dowodowego Sąd decyduje, że miejscem pobytu dziecka będzie np miejsce zamieszkania ojca. Sprawy te wymagają specjalistycznego przygotowania i zazwyczaj związane są z koniecznością poddania się badaniom w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym. Sprawę o ustalenie miejsca pobytu dziecka możemy połączyć ze sprawą o kontakty z dzieckiem.

Na pierwszej poradzie radzimy jak zachowywać się aby wygrać sprawę sądową, jakie dokumenty musimy gromadzić, jakie podejmować czynności.
Sprawy te są zazwyczaj długotrwałe, jednakże w razie silnego konfliktu istnieje możliwość zabezpieczenia na czas procesu miejsca pobytu dziecka przy jednym z rodziców.
W tych sprawach udział profesjonalnego pełnomocnika jest naszym zdaniem konieczny.

Zobacz cennik.

zadzwoń teraz +48 664 015 122
biuro@kancelaria-antoszewska.pl

 

Zadzwoń

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij