Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122
Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska

Sprawy

Nasza Kancelaria zajmuje się głównie sprawami rodzinnymi, choć również prowadzimy inne sprawy cywilne, karne i gospodarcze.
Specjalizacja w zakresie prawa rodzinnego powstała w wyniku dostosowania się do potrzeb Klientów, w przeważającej mierze zwracającymi się do nas z problemami rodzinnymi.
Poniżej przedstawiamy najbardziej typowe sprawy rodzinne. Mamy nadzieję, że ich opis pozwoli Państwu odnaleźć się w tej tematyce i zasugeruje możliwe rozwiązania problemu.
Zawsze chętnie służymy pomocą i zachęcamy do skorzystania z porady prawnej, podczas której przeanalizujemy Państwa sytuację i w oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenie sądowe zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Zobacz cennik.


Oferta kancelarii adwokackiej obejmuje:

zadzwoń teraz +48 664 015 122
biuro@kancelaria-antoszewska.pl

Kancelaria adwokacka w Warszawie – zajmiemy się Twoimi sprawami!

Jedną z bardziej skomplikowanych i wrażliwych materii legislacji jest prawo rodzinne. Separacja, rozwód, alimenty, ustalenie ojcostwa, ustanowienie kurateli czy podział majątku, to kwestie, które wywołują emocje i powodują określone skutki prawne, ekonomiczne i społeczne. W większości takich spraw niezbędna może okazać się pomoc skutecznego specjalisty z dobrą znajomością przepisów Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego.

W Warszawie prawnik z Kancelarii Adwokackiej Antoszewska oferuje merytoryczną pomoc prawną, doradztwo i reprezentację w sprawach:

  • rozwodowych,
  • o separację,
  • alimentacyjnych,
  • majątkowych,
  • ustalenia kontaktów z dziećmi,
  • ubezwłasnowolnienia,
  • ustanowienia adopcji.

Wieloletnie doświadczenie naszych adwokatów w prowadzeniu spraw sądowych z prawa rodzinnego pozwala na rzetelne rozwiązywanie problemów i zaproponowanie strategii działania, która jest dobra dla klienta.

Skuteczny specjalista w sprawach z prawa rodzinnego

Niektóre problemy życiowe mogą wymagać pomocy prawnika. Takimi sytuacjami są m.in.: rozwód, sprawy o alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi czy podział majątku współmałżonków. Fachowa porada adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym może pozwolić uniknąć wielu negatywnych konsekwencji prawnych i finansowych. W Warszawie nasza kancelaria adwokacka oferuje doradztwo prawne. Zespół skutecznych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością przepisów prawa rodzinnego i cywilnego zaproponuje możliwe w danych okolicznościach rozwiązania.

W polskim porządku prawnym małżeństwo może zostać zakończone jedynie w ramach rozwodu. Nie jest dopuszczalne formalne ustanie tej instytucji w trybie administracyjnym ani na mocy samego porozumienia współmałżonków. Na ważność i trwanie związku cywilnego nie ma żadnego wpływu orzeczenie wydane przez sąd kościelny.

Jednymi z bardziej skomplikowanych spraw rodzinnych są małżeńskie ustroje majątkowe. W przypadku orzeczenia rozwodu, czy separacji bezpośrednim skutkiem jest podział majątku.

Adwokat – dobry sposób na rozwiązanie sprawy

W sytuacji, kiedy nieunikniony jest proces sądowy, można upoważnić do reprezentacji profesjonalnego adwokata, który fachowo i rzetelnie poprowadzi sprawę rodzinną. Rozwody z orzekaniem o winie czy pozbawienie władzy rodzicielskiej często związane są z dużym napięciem emocjonalnym stron uczestniczących w postępowaniu. Dlatego też dobrym rozwiązaniem może być zaangażowanie specjalisty skutecznie poruszającego się w przepisach prawa rodzinnego.

W Warszawie prawnik rodzinny proponuje indywidualne porady oraz reprezentację przed wszystkimi instancjami sądowymi. Adwokat z kancelarii to dobry i skuteczny sposób na właściwe w danych okolicznościach rozwiązanie sprawy z zakresu prawa rodzinnego.

Sprawy rodzinne – pomoc prawna

Fachowa pomoc prawna specjalisty może pozwolić uniknąć wielu komplikacji. Adwokat z kancelarii adwokackiej, rozumiejący, że sprawy rodzinne stanowią niezwykle delikatną materię, zapewnia rzetelne doradztwo, indywidualne podejście do problemu oraz pełną dyskrecję.

Zadzwoń

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij