Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Opinie

bartosz Siedlar
bartosz Siedlar
09:55 18 Feb 20
Bardo dobra i fachowa obsługa prawna. Poleca.
Magdalena Antosik
Magdalena Antosik
07:20 23 Jan 20
Mec. Malec prowadziła moja sprawę rodzinna, lepszego wsparcia i profesjonalizmu nie mogłam sobie wyobrazić. Z czystym sercem polecam!
Agnieszka Radaszkiewicz
Agnieszka Radaszkiewicz
09:45 08 Jan 20
Współpraca z Panią Mecenas od początku przebiegała bez zarzutu, nacechowana była bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień (sprawa o rozwód) zawsze mogłam być pewna zarówno wysokich kompetencji Pani Mecenas, jak i Jej czysto ludzkiej życzliwości, za co jestem bardzo wdzięczna. Zawsze mogłam liczyć na jej pomoc choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady.... Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca. Agnieszkaczytaj więcej
Maciej Nowakowski
Maciej Nowakowski
18:53 07 Jan 20
Gorąco polecam, profesjonalizm i klarowny system rozliczeń.
Maximowicz
Maximowicz
07:43 06 Dec 19
Kancelaria umieszcza banery reklamowe w Internecie co w przypadku adwokata jest zabronione. Sąd dyscyplinarny wypowiadał się kilkukrotnie w tym zakresie. Poza tym podaje w reklamie nieprawdziwą informację, że jest najlepszym adwokatem rodzinnym a z całą pewnością nim nie jest. Nie wspominając o tym, że w Polsce nie ma czegoś takiego jak adwokat rodzinny.
Ewa Szłapka
Ewa Szłapka
13:34 02 Oct 19
Pani prawnik godna polecenia.Współpracuję z Panią Magdą od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz wspaniałe podejście do klienta!
Następne Opinie
js_loader