Kancelaria Adwokacka

Adwokat Magdalena Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Rozdzielność majątkowa i podział majątku

Rozdzielność majątkowa i podział majątku

Szukasz profesjonalnego prawnika od spraw rodzinnych? Magdalena Antoszewska, adwokat z Warszawy, wesprze w sprawach o podział majątku, dzięki czemu nie będziesz musiał samodzielnie sporządzać pism, a dodatkowo zyskasz pomoc osoby, która zna przepisy prawne i potrafi je wykorzystać. Wraz ze współpracownikami doradzam także w sprawach, których celem jest ustanowienie rozdzielności majątkowej dla osób z Warszawy, które dobrowolnie rezygnują z posiadania wspólnego majątku. Sugeruję, jakie kroki podjąć w danej sytuacji, i podpowiadam, czy rozdzielność majątkowa jest dobrym rozwiązaniem w konkretnym przypadku.

Kiedy następuje podział majątku wspólnego?

Adwokat z Warszawy reprezentuje Klientów w sprawach o podział majątku zazwyczaj wówczas, gdy małżonkowie:

 • są po rozwodzie,
 • są w trakcie rozwodu lub w separacji,
 • chcą ustanowić przed Sądem rozdzielność majątkową.

Rozdzielność majątkowa dla Klientów z Warszawy może być ustanowiona przed Sądem Rejonowym także wówczas, gdy sprawa rozwodowa jest w toku, ale perspektywy na jej szybkie zakończenie są niewielkie, a wnioskodawcy zależy na szybszym podziale majątku, np. ze względu na planowane zaciągnięcie kredytu. Warto pamiętać, że adwokat może reprezentować Klienta w sprawie o podział majątku dopiero po ustaniu wspólności majątkowej.

Podział majątku w Warszawie – rzetelny adwokat Magdalena Antoszewska

Jako fachowy, rzetelny i profesjonalny adwokat pomagam przeprowadzić podział majątku Klientom z Warszawy. Wraz ze współpracownikami zapewniam wsparcie w zakresie:

 • wyceny majątku wspólnego i jego poszczególnych składników,
 • podziału majątku wspólnego obciążonego kredytem,
 • dokonania wzajemnych rozliczeń w sytuacji, gdy jeden z małżonków przeznaczył środki z majątku osobistego na rzecz majątku wspólnego (np. sprzedał mieszkanie z majątku osobistego, a uzyskane środki przeznaczył na zakup wspólnego domu czy mieszkania).

Skorzystaj z pomocy prawnika – nie będziesz sam ze swoim problemem

Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, mając świadomość, jak różne są problemy, z  którymi zgłaszają się do nas Klienci. Jako adwokat, pomagający Klientom w sporach o podział majątku wspólnego i ustanowienie rozdzielności majątkowej, wraz z zespołem zapewniam:

 • przejrzysty cennik oraz warunki współpracy, bez ukrytych kosztów,
 • fachową poradę w zakresie szans na powodzenie sprawy w biurze w Śródmieściu Warszawy lub na Sadybie,
 • możliwość odbycia konsultacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przez Internet,
 • tworzenie pism procesowych oraz wniosków,
 • uczestnictwo w negocjacjach dotyczących ustalania wartości majątku wspólnego,
 • przygotowanie projektu umowy mającej na celu podział majątku wspólnego.

Decydując się na współpracę ze mną i moimi współpracownikami, Klienci zyskują fachowe wsparcie doświadczonego adwokata w sprawach majątkowych. Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą ustanowić rozdzielność majątkową i dowiedzieć się, jak przebiega cały proces podziału majątku.

zadzwoń teraz +48 664 015 122
biuro@kancelaria-antoszewska.pl

Zadzwoń

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij