Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122
Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska

Nasz zespół

Adwokat Magdalena Antoszewska ADWOKAT MAGDALENA ANTOSZEWSKA
Ukończyła:
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
Aplikację Sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Warszawie
Wydział Historii Sztuki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Szkołę Prawa Niemieckiego i Europejskiego przy Uniwersytecie Warszawskim
Specjalistyczny kurs Legal English w Sawicki LLB

Podczas aplikacji sądowej zdobyła doświadczenie we wszystkich warszawskich sądach, które obecnie od 2008 roku wykorzystuje w praktyce prowadząc z powodzeniem własną Kancelarię Adwokacką.
Sprawy rodzinne są jej pasją, obsługuje również Klientów angielsko i niemiecko – języcznych. Współpracuje z DEUTSCHES INSTITUT FÜR JUGENDHILFE UND FAMILIENRECHT EV w zakresie stwierdzenia wykonalności wyroków zagranicznych i egzekucji alimentów.
Adwokat Magdalena Antoszewska w 2011 roku była ekspertem w programie Pauliny Młynarskiej “Miasto Kobiet” w Polsat Cafe w tematyce dowodów, które mogą być wykorzystane w polskich Sądach w celu udowodnienia zdrady w procesie rozwodowym, prowadzi również sprawy przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, ma na swoim koncie dwie wygrane przed Trybunałem sprawy przeciwko Polsce o odszkodowanie
Jej hobby to jazda konna i podróże.
Uchwałą z dnia 27 stycznia 2022 roku adwokat Magdalena Antoszewska została wpisana na listę wykładowców szkolenia aplikantów warszawskiej izby adwokackiej.
zadzwoń teraz +48 664 015 122
biuro@kancelaria-antoszewska.pl
Zadzwoń

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij