Kancelaria Adwokacka

Adwokat Magdalena Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Postępowanie egzekucyjne

Postępowanie egzekucyjne - Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena AntoszewskaPOSTĘPOWANIE EGZEKUCYJNE

 
Jeżeli macie Państwo zasądzone alimenty, jednakże zobowiązany uchyla się od ich płacenia lub płaci nieregularnie można wszcząć postępowanie egzekucyjne.
Korzystając z naszej pomocy, macie Państwo pewność doprowadzenia sprawy do końca. Komornik, na nasz wniosek będzie szukał majątku dłużnika, istnieje możliwość zajęcia i zlicytowania nawet nieruchomości dłużnika.
W przypadku, gdy zobowiązany uporczywie uchyla się od obowiązku alimentacyjnego i stan ten utrzymuje się przez dłuższy okres czasu możemy pomóc Państwu w założeniu sprawy karnej przeciwko zobowiązanemu. Jest to bowiem przestępstwo niealimentacji, określone w art. 209 kodeksu karnego, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 
Współpracujemy z DEUTSCHES INSTITUT FÜR JUGENDHILFE UND FAMILIENRECHT EV w zakresie stwierdzenia wykonalności wyroków zagranicznych i egzekucji alimentów.

Zobacz cennik.

zadzwoń teraz +48 664 015 122
biuro@kancelaria-antoszewska.pl

 

Zadzwoń

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij