Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Porady Prawne Online

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy prawniczej? Skorzystaj z opcji porady prawne online – umów się za pośrednictwem maila lub wybierz rozmowę telefoniczną. Kancelaria Adwokacka Antoszewska zapewnia dostęp do profesjonalnej wiedzy prawniczej bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz umawiać się na spotkanie ani dojeżdżać do prawnika, jeśli nasze biuro jest zbyt daleko – możesz skorzystać z jednej z dwóch możliwości:

  • porady prawne online – umówienie rozmowy za pośrednictwem e-maila, porada na Skype, WhatsApp lub ewentualnie porada mailowa,
  • porady prawne przez telefon – umówienie rozmowy przez telefon, porada na Skype, WhatsApp lub ewentualnie porada mailowa.

Jak skorzystać z porady prawnej online?

Porada prawna online pozwala skorzystać ze specjalistycznej pomocy niezależnie od ograniczeń czasowych lub lokalizacyjnych. Wystarczą trzy kroki, aby prawnik online udzielił Ci pomocy.

  1. Decydując się na skorzystanie z porady prawnej, skontaktuj się z nami przez telefon lub mailowo.
  2. Dokonaj uzgodnionej opłaty.
  3. Ustal konkretny termin (dzień godzina), kiedy odbędzie się porada prawna online oraz wybierz jej formę – za pośrednictwem Skype, WhatsApp, pomoc prawna online za pośrednictwem maila.

Preferowany przez naszą kancelarię sposób udzielania pomocy prawnej to wideokonferencja przez Skype lub WhatsApp. Takie rozwiązanie sprawia, że widzisz prawnika online, który zajmuje się Twoim problemem, a także pozwala prawnikowi na wstępne zapoznanie się z Twoimi dokumentami – dokumenty możesz także przesłać mailem.

W jakich dziedzinach zapewniamy pomoc prawną online?

Kancelaria Adwokacka Antoszewska udziela porad prawnych online z zakresu:

  • prawa cywilnego w tym prawa rodzinnego,
  • prawa karnego.

Zapewniamy swobodny kontakt z prawnikiem online, gwarantujemy przejrzystość w kwestii cen oraz czytelność porad. Możesz mieć pewność, że porady prawne online udzielane przez naszą kancelarię oparte są o wiedzę i doświadczenie zespołu specjalistów.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Udzielamy porad prawnych już od 150zł.