Kancelaria Adwokacka

Adwokat Magdalena Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Alimenty

Alimenty - Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena Antoszewska
Sądowe spory o alimenty wiążą się z wieloma stresującymi sytuacjami. Dlatego też dobry adwokat, który powalczy o alimenty w Warszawie w naszym imieniu, może okazać się niezastąpiony. Kancelaria, w której pracują prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, pomaga w konstruowaniu pozwów o:

  • ustalenie alimentów,
  • podwyższenie alimentów,
  • obniżenie alimentów.

Jako skuteczny prawnik specjalizujący się w sporach o alimenty, zapraszam na spotkanie Warszawie – do biura w Śródmieściu lub na Sadybie. W trakcie fachowej porady udzielimy wszelkich informacji dotyczących możliwości starania się o alimenty. Wspieramy zarówno osoby, które są zobowiązane do płacenia alimentów, jak i te, na których rzecz środki te są przyznawane. Działamy jako zespół doświadczonych adwokatów specjalizujących się w sporach o alimenty, dlatego też nasi Klienci mają pewność, że nie zostaną osamotnieni ze swoim problemem.

Szeroki zakres usług prawniczych w sprawach o alimenty

Jako dobry i skuteczny adwokat specjalizujący się w sprawach alimentacyjnych w Warszawie zdobywam doświadczenie od kilkunastu lat – zarówno w stołecznych sądach, jak i we własnej kancelarii. W trakcie kariery zawodowej spotkałam się z różnorodnymi problemami. Mój zespół wspiera Klientów w sytuacjach:

  • ukrywania dochodów przez byłego małżonka,
  • uporczywego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego,
  • pozostawania przez małżonka bez pracy.

Kiedy warto wnosić o zmianę wysokości alimentów? Jako dobry prawnik sugeruję walczyć o swoje prawa w razie:

  • dorastania dziecka – im starsze dziecko, tym większe potrzeby,
  • zmiany istotnych okoliczności, np. w przypadku przewlekłej choroby dziecka i związanych z nią wydatków,
  • spadku wysokości uzyskiwanych dochodów.

Jako profesjonalny adwokat specjalizujący się w sprawach o alimenty, wraz z zespołem pomagam także w egzekucji alimentów, nie tylko ze środków pieniężnych, ale także nieruchomości lub ruchomości, które znajdują się w posiadaniu zobowiązanego.

Sprawy alimentacyjne w Warszawie – potrzebne dokumenty

Chcąc wnieść pozew do sądu o ustalenie alimentów lub ich podwyższenie, należy kompletować stosowne dokumenty, które w sposób szczegółowy potwierdzają istotne potrzeby dziecka. Jako adwokat reprezentujący Klientów w sporach o alimenty, przypominam, że w ramach postępowania należy przedstawić imienne faktury. Warto o nie prosić wówczas, gdy kupujemy dziecku ubrania, kosmetyki, leki, a nawet żywność, ponieważ taka dokumentacja pozwoli udowodnić w Sądzie realne wydatki na dziecko. Nasza kancelaria z Warszawy specjalizuje się również w sprawach, w których dorosłe dzieci wnoszą o alimenty od rodziców ze względu na to, że wciąż się uczą i nie są w stanie utrzymać się samodzielnie.

Dobry adwokat reprezentujący Klientów w sporach o alimenty wesprze Cię na każdym etapie postępowania – napisze stosowny wniosek, podpowie, jakie dokumenty zebrać i jak przygotować się do sprawy w sądzie w Warszawie. Dzięki temu proces skończy się szybciej. Zapraszamy do kontaktu!

zadzwoń teraz +48 664 015 122
biuro@kancelaria-antoszewska.pl

Zadzwoń

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij