Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122
Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska Kancelaria Adwokacka Magdalena Antoszewska

Porady prawne online

 

W sprawach, w których nie istnieje konieczność osobistego spotkania, a stan faktyczny sprawy można przedstawić w rozmowie telefonicznej, podczas spotkania z adwokatem na skypie lub whats-upie, oferujemy Państwu usługę udzielania porad prawnych wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Kancelaria Adwokacka Antoszewska & Malec Kancelaria Adwokacka oferuje Państwu możliwość korzystania z usług adwokata za pośrednictwem Internetu, bez konieczności spotkania w siedzibie kancelarii adwokackiej. Oszczędzanie Państwo czas na dojazd, poradę prawną oraz zlecić sprawę można uzyskać przebywając w każdym miejscu na świecie. Możecie Państwo zlecić adwokatowi przeprowadzenie sprawy spadkowej, czy rodzinnej w Polsce, bez konieczności przyjazdu do Polski, bez konieczności przyjeżdżania na rozprawy. Sprawy spadkowe, rozwodowe, o zapłatę i inne sprawy cywilne można przeprowadzić przy pomocy adwokata przebywając za granicą. Jest to znaczna oszczędność czasu i środków finansowych. Adwokat może za Państwa załatwić wszystkie sprawy – czasem jedyną Państwa czynnością będzie stawienie się w kraju, w który Pańśtwo przebywacie u notariusza lub w konsulacie w celu złożenia zeznań.

Usługi, które kancelaria oferuje w takiej formie to porady prawne online, pisma procesowe online, a także prowadzenie spraw w Państwa imieniu. Obecnie prawie każda sprawa jest możliwa do załatwienia on-line bez konieczności osobistego stawiennictwa do Kancelarii, czy w Sądzie (z wyłączeniem spraw karnych).

Co należy zrobić, aby uzyskać poradę prawną online?

  1. Należy skontaktować się z kancelarią telefonicznie +48 664 015 122 lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej kancelarii: biuro@kancelaria-antoszewska.pl, powiadamiając o chęci skorzystania z porady prawnej online, w której proponujecie Państwo temat, dzień i godzinę spotkania. W sytuacji, gdy posiadają Państwo dokumenty prosimy o przesłanie ich skanów w wiadomości e-mail.
  2. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie uzyskają Państwo wiadomość e-mail zawierającą propozycję dnia i godziny spotkania, numer konta, na który należy uiścić wynagrodzenie dla adwokata. Ostatecznym potwierdzeniem zlecenia będzie uiszczenie przez Państwa wynagrodzenia na wskazany numer konta oraz przesłanie potwierdzenia e-mailem.

Zlecenie sprawy online

Na podobnych zasadach, oferujemy Państwu zlecenie sprawy on-line. W tym przypadku również może nie istnieć konieczność osobistego spotkania w kancelarii. W przypadku pism procesowych online, najczęściej, będzie także konieczność przesłania w wiadomości e-mail skanów dokumentów. Pełnomocnictwo na początku można przesłać również e-mailem, umawiając się z adwokatem na sposób przekazania oryginalnego dokumentu pełnomocnictwa.

Sporządzone przez adwokata pismo procesowe jest Państwu przesyłane do akceptacji w wiadomości e-mail wraz z ewentualną informacją odnośnie terminu do wniesienia tego pisma. Adwokat sprawie się też w Państwa imieniu w Sądzie, przesyłając następnie protokół rozprawy za a-mailem do wglądu.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Udzielamy porad prawnych już od 150zł.

Zadzwoń

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij