Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Porady prawne online

 

W sprawach, w których nie istnieje konieczność osobistego spotkania, a stan faktyczny sprawy można przedstawić w rozmowie telefonicznej, podczas spotkania z adwokatem na skypie lub whats-upie, oferujemy Państwu usługę udzielania porad prawnych wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Kancelaria Adwokacka Antoszewska & Malec Kancelaria Adwokacka oferuje Państwu możliwość korzystania z usług adwokata za pośrednictwem Internetu, bez konieczności spotkania w siedzibie kancelarii adwokackiej. Oszczędzanie Państwo czas na dojazd, poradę prawną oraz zlecić sprawę można uzyskać przebywając w każdym miejscu na świecie. Możecie Państwo zlecić adwokatowi przeprowadzenie sprawy spadkowej, czy rodzinnej w Polsce, bez konieczności przyjazdu do Polski, bez konieczności przyjeżdżania na rozprawy. Sprawy spadkowe, rozwodowe, o zapłatę i inne sprawy cywilne można przeprowadzić przy pomocy adwokata przebywając za granicą. Jest to znaczna oszczędność czasu i środków finansowych. Adwokat może za Państwa załatwić wszystkie sprawy – czasem jedyną Państwa czynnością będzie stawienie się w kraju, w który Pańśtwo przebywacie u notariusza lub w konsulacie w celu złożenia zeznań.

Usługi, które kancelaria oferuje w takiej formie to porady prawne online, pisma procesowe online, a także prowadzenie spraw w Państwa imieniu. Obecnie prawie każda sprawa jest możliwa do załatwienia on-line bez konieczności osobistego stawiennictwa do Kancelarii, czy w Sądzie (z wyłączeniem spraw karnych).

Co należy zrobić, aby uzyskać poradę prawną online?

  1. Należy skontaktować się z kancelarią telefonicznie +48 664 015 122 lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej kancelarii: biuro@kancelaria-antoszewska.pl, powiadamiając o chęci skorzystania z porady prawnej online, w której proponujecie Państwo temat, dzień i godzinę spotkania. W sytuacji, gdy posiadają Państwo dokumenty prosimy o przesłanie ich skanów w wiadomości e-mail.
  2. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie uzyskają Państwo wiadomość e-mail zawierającą propozycję dnia i godziny spotkania, numer konta, na który należy uiścić wynagrodzenie dla adwokata. Ostatecznym potwierdzeniem zlecenia będzie uiszczenie przez Państwa wynagrodzenia na wskazany numer konta oraz przesłanie potwierdzenia e-mailem.

Zlecenie sprawy online

Na podobnych zasadach, oferujemy Państwu zlecenie sprawy on-line. W tym przypadku również może nie istnieć konieczność osobistego spotkania w kancelarii. W przypadku pism procesowych online, najczęściej, będzie także konieczność przesłania w wiadomości e-mail skanów dokumentów. Pełnomocnictwo na początku można przesłać również e-mailem, umawiając się z adwokatem na sposób przekazania oryginalnego dokumentu pełnomocnictwa.

Sporządzone przez adwokata pismo procesowe jest Państwu przesyłane do akceptacji w wiadomości e-mail wraz z ewentualną informacją odnośnie terminu do wniesienia tego pisma. Adwokat sprawie się też w Państwa imieniu w Sądzie, przesyłając następnie protokół rozprawy za a-mailem do wglądu.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Udzielamy porad prawnych już od 150zł.