Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Nasz zespół

Adwokat Magdalena Antoszewska ADWOKAT MAGDALENA ANTOSZEWSKA
Ukończyła:
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
Aplikację Sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Warszawie
Wydział Historii Sztuki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Szkołę Prawa Niemieckiego i Europejskiego przy Uniwersytecie Warszawskim
Specjalistyczny kurs Legal English w Sawicki LLB

Podczas aplikacji sądowej zdobyła doświadczenie we wszystkich warszawskich sądach, które obecnie od 2008 roku wykorzystuje w praktyce prowadząc z powodzeniem własną Kancelarię Adwokacką.
Sprawy rodzinne są jej pasją, obsługuje również Klientów angielsko i niemiecko – języcznych. Współpracuje z DEUTSCHES INSTITUT FÜR JUGENDHILFE UND FAMILIENRECHT EV w zakresie stwierdzenia wykonalności wyroków zagranicznych i egzekucji alimentów.
Adwokat Magdalena Antoszewska w 2011 roku była ekspertem w programie Pauliny Młynarskiej “Miasto Kobiet” w Polsat Cafe w tematyce dowodów, które mogą być wykorzystane w polskich Sądach w celu udowodnienia zdrady w procesie rozwodowym, prowadzi również sprawy przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, ma na swoim koncie dwie wygrane przed Trybunałem sprawy przeciwko Polsce o odszkodowanie
Jej hobby to jazda konna i podróże.
Uchwałą z dnia 27 stycznia 2022 roku adwokat Magdalena Antoszewska została wpisana na listę wykładowców szkolenia aplikantów warszawskiej izby adwokackiej.
APLIKANT ADWOKACKI EWELINA ZIELIŃSKA

Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podczas ich trwania ukończyła także Szkołę Prawa Amerykańskiego we współpracy z Catholic University of America Columbus School of Law w Waszyngtonie. Obecnie jest aplikantką adwokacką Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Specjalizuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego, a w szczególności prawa rodzinnego, w tym: postępowaniami rozwodowymi, o alimenty oraz ustalaniem zakresu kontaktów z dzieckiem.
Prywatnie jest miłośniczką psów i podróży po Polsce, a najlepszą formą odskoczni jest aktywność fizyczna.
Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym terminologią prawniczą.
zadzwoń teraz +48 664 015 122
biuro@kancelaria-antoszewska.pl