Kancelaria Adwokacka

Antoszewska

zadzwoń teraz +48 664 015 122

Cennik

Adwokat Warszawa Cennik
Aktualny cennik Adwokat Magdaleny Antoszewskiej w Warszawie:

Konsultacja stacjonarnie 60 min – 400 zł
Konsultacja online 60 min – 320 zł
Konsultacja adwokacka w sprawach majątkowych stacjonarnie
Konsultacja adwokacka w sprawach majątkowych online

 

Porada trwa zazwyczaj godzinę i w tym czasie omawiamy wszelkie nurtujące Państwa problemy.

 

Cena za poprowadzenie sprawy sądowej zależy od indywidualnych ustaleń z Klientem. Zależy przede wszystkim od stopnia trudności sprawy, przewidywanego nakładu pracy. Wysokość honorarium ustalamy na pierwszej wizycie. Opłaty adwokackie dzielą się na dwie części – ryczałt za sprawę oraz wynagrodzenie za stawiennictwo na rozprawach.

Istnieje również możliwość skorzystania z naszej pomocy prawnej przy napisaniu pism procesowych, które złożycie Państwo w swoim imieniu.

WAŻNE: opłatę ryczałtową za sprawę uiszczamy przy udzielaniu adwokatowi pełnomocnictwa gotówką lub przelewem na konto

KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Magdalena Antoszewska
Żurawia 26 lok. 15
00-515 Warszawa
PL06114020040000360255842117

BREXPLPWMBK

Opłaty za stawiennictwo w Sądzie uiszczamy w dniu rozprawy.
Jeżeli jednak nie stać Cię na uiszczenie jednorazowo ryczałtu, istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, za dodatkową opłatą 100 zł.

Opłaty sądowe
Aby założyć sprawę sądową musicie Państwo liczyć się opłatami sądowymi.

 • Poniżej przykładowa lista opłat sądowych w sprawach rodzinnych:
 • Sprawa o rozwód lub separację – 600 zł
 • Kontakty z dzieckiem – 100 zł
 • Ustalenie miejsca pobytu dziecka – 100 zł
 • Ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej – 100 zł
 • Alimenty (dla zobowiązanego 5% od wartości przedmiotu sporu ale tylko dla zobowiązanego, UWAGA: uprawnieni do alimentów są ustawowo zwolnieni od wszystkich opłat)
 • Ustalenie ojcostwa i alimentów – zwolnione od opłat w przypadku strony uprawnionej
 • Sądowne ustanowienie rozdzielności majątkowej – 200 zł
 • Podział majątku dorobkowego – 1000 zł
 • Wnioski o zabezpieczenie – 100 zł
 • Zażalenia w trakcie trwania postępowania – 30 zł
 • Opłata skarbowa od pełnomocnictwa dla adwokata – 17 zł

UWAGA: jeżeli masz trudną sytuację materialną istnieje możliwość zwolnienia od kosztów sądowych w całości lub w części. Pomagamy uzyskać takie zwolnienie.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Udzielamy porad prawnych już od 150zł.

Cennik kancelarii adwokackiej w Warszawie

Każda sprawa rodzinna (rozwód, adopcja, alimenty, ograniczenie władzy rodzicielskiej, podział majątku itp.) wykazuje inny ciężar gatunkowy, więc nie ma jednego cennika za usługi adwokackie. Dotyczy to zarówno sporządzenia pisma urzędowego skutecznie załatwiającego daną sprawę, udzielenia porady indywidualnej, jak i kompleksowej reprezentacji przed sądem. Wysokość honorarium kancelarii adwokackiej z Warszawy ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się ze specyfiką konkretnej czynności, z zakresu prawa rodzinnego, jaką będzie musiał podjąć prawnik.

Współpraca z kancelarią adwokacką Antoszewska rozpoczyna się konsultacją prawną. W jej ramach kompleksowo omawiamy sytuację klienta i jego oczekiwania. Nasz adwokat po zapoznaniu się ze stanem faktycznym zaproponuje możliwe rozwiązania problemu, zaprezentuje dobrą strategię działania, a także przybliży przebieg postępowania rozwodowego czy alimentacyjnego. Klient otrzyma również informację o najważniejszych elementach składowych cennika.

Z czego wynika cena usług adwokata?

Wysokość honorarium za świadczenie usług prawnych przez naszą kancelarię adwokacką zawsze ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z istotą, specyfiką i charakterem konkretnej sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Inny cennik obowiązuje w przypadku rozwodu, uregulowania kontaktów z dziećmi, orzeczenia alimentów i odmienny, gdy chodzi o podział majątku. Stosujemy albo wynagrodzenie ryczałtowe – z góry płatna kwota, która obejmuje wszystkie pisma w sprawie, albo stawkę godzinową za każde pismo. Informujemy wcześniej ile czasu zajmie nam przygotowanie pisma. Rozprawy są płatne dodatkowo.

Wielkość kosztów determinowana jest przede wszystkim:

 • złożonością i poziomem skomplikowania sprawy,
 • rodzajem czynności, które realnie i potencjalnie będzie musiał podjąć adwokat rodzinny,
 • trudnością postępowania dowodowego,
 • ilością sporządzonych przez prawnika pism urzędowych,
 • liczbą rozpraw sądowych.

Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie z pełnym zaangażowaniem i zgodnie z zasadami etyki zawodowej udziela porad we wszystkich sprawach regulowanych przez prawo rodzinne. Klienci otrzymują rzetelną kalkulację kosztów obejmujących zarówno honorarium adwokata za reprezentację w sądzie, jak i obowiązujące aktualnie opłaty sądowe, administracyjne i skarbowe. Dobry specjalista łączący wiedzę i wieloletnie doświadczenie to skuteczny sposób na adekwatne w danych okolicznościach rozwiązanie rodzinnego problemu.